אזורי מסירה : 

פריטים שהוזמנו דרך האתר והתמורה בגינם שולמה דרך האתר , ניתן לספקם בשטח מדינת ישראל . משלוחים לאזור יו"ש ומזרח ירושלים ייקבע באופן פרטני.

  1. אפשרויות המסירה – בעת ביצוע הרכישה , באפשרותך לבחור את הדרך המועדפת עליך לקבלת הפריט המוזמן . ניתן לקבל את המוצר באחת מהאפשרויות הבאות – 
  • באמצעות שליח – המוצר יגיע לכתובת  לפי בחירתך תוך 5-7 ימי עסקים . בתכשיטים המצריכים תיקון או ייצור אישי האספקה תקח 21 יום. מיום קבלת אישור ההזמנה. (לא כולל ימי שישי-שבת, ערבי חג וחג.)  עלות השליחות היא 35 שח.
  • איסוף עצמי – ניתן לאסוף את הפריט המוזמן באופן עצמאי בחנות הפיזית שממקומת ברחוב רוטשילד 26 בת-ים. יש להמתין לעדכון מנציג האתר באמצעות הודעת SMS או טלפון על הגעת הפריט לחנות. , לאחר קבלת ההודעה ניתן לגשת ולאסוף את ההזמנה.
  • תכשיטי אלמוג או מי מטעמה, לא יהיו אחראים לאיחור במסירה בשל אירועים שאינם ניתנים לשליטתם , לרבות נזקי טבע ו\או מלחמות ו\או פעולות איבה ו\או תקלות במערכת הטלפונים ו\או תקלות במערכת המחשוב ו\או תקלות במערכת תקשורת אחרות ו\או גורם אחר הנובע מכוח עליון.
  1. קבלת הפריט המוזמן  – 

הפריט המוזמן יסופק אך ורק לידי מי שהזמין אותו. כתנאי קבלת הפריט, על המזמין להצטייד בתעודת זהות, להציגה בפני השליח ולחתום בפניו על טופס המאשר את קבלת הפריט שהוזמן .

מובהר בזאת , כי לא תתאפשר בשום אופן מסירה של הפריט ללא נוכחות המזמין והצגת תעודת הזהות על ידו.

  1. איחור במסירה –

בכל מקרה של איחור במסירה , הנך מוזמן ליצור קשר עמנו בטלפון 03-5067312.